Acil Servis

Acil Servis

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Özel Lider Hastanesi Acil Servisi, yilin her günü 24 saat ayni standarttaki hizmet kalitesi ile çalismaktadir. Acil Servis Bölümümüzde deneyimli pratisyen ve uzman hekimlerimiz görev yapmaktadir. Bu ekip tarafindan degerlendirilen hastalarimiz için tedavi sürecinde görev alabilecek diger uzmanlik dallarindan hekimler davet edilebilmektedir.

 • Ambulans hizmetlerimiz, tam donanimli, içinde gerekli oldugunda doktor, paramedik ve ilkyardim sertifikali sürücüden olusan Acil Deneyimli ekipten olusmaktadir.
 • GPS Sistemi ile izlenen, Alarm Merkezi Doktorlari tarafindan operasyonu gerçeklestirilen ambulanslarimiz hastanemizde yatan tüm hastalara hizmet verdigi gibi, 7 gün 24 saat boyunca  aranabilmekte ve çagrilar, alarm merkezimizde acil operasyon yönetimi konusunda deneyimli doktorlar tarafindan karsilanmakta ve gelen acil durum çagrisina en hizli ulasabilecek ambulans ekibi, alarm merkezi doktorlari tarafindan hizla vakaya yönlendirilmektedir. Hastaya ulasma süresince hastaya ya da hasta yakinlarina acil tibbi danisma destegi verilmekte, sonrasinda ise hastane acil servisimizle koordinasyonlu olarak gerekli hazirliklar yapilmaktadir.
 • Böylelikle hastane öncesi ve sonrasi, acil olan ve acil olmayan saglik hizmetlerini Hastanemiz Hizmet Bütünlügü içerisinde hastalarimiza sunmaktayiz.
 • Her yas grubundaki hasta, acil servisinden hizmet alabilir. Acil servislerde gözlem odasi, girisim odasi, alçi odasi, EKG gibi kapali bölümler yer alir. Sunulmasi gereken hizmetin multidisipliner olmasi vazgeçilmez bir gerçek oldugundan genel cerrahi, kadin hastaliklari ve dogum, çocuk sagligi ve hastaliklari, iç hastaliklari ve kardiyoloji gibi diger tüm departmanlar ayni kosullar altinda 24 saat acil servise destek verirler.
 • Tüm hastanelerimizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarinin destegi ile birlikte manyetik rezonans, bilgisayarli tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanaklari ile tüm laboratuar tetkikleri gerçeklestirilebilmektedir.
 •  

  Opr.Dr.Halit KOCABIYIK

  Dr.Mehmet Ali GÖKÇE

  Dr.Zafer COŞAR